هنگامی که تخم مرغ ها خنک شدند آنها را بر روی دستمالی بر روی کابینت بغلتانید تا ترک بخورند. یا با پشت قاشق بر روی تخم مرغ ضربه بزنید تخم مرغ پخته، تخم مرغ رگه دار، تخم مرغ رنگی

 dye egg

ابتدا تخم مرغ‌ها را کاملاً بپزید و تا زمان رنگ آمیزی در یخچال نگهداری کنید (چگونگی پختن تخم مرغ). از تخم مرغ‌های خیلی تازه استفاده نکنید. چون پوست کندن آنها سخت است و غشاء سفیده به پوسته تخم مرغ چسبیده است. هر چقدر تخم مرغ‌ها را مدت بیشتری در رنگ‌های تهیه شده قرار دهید، تخم مرغ‌ها پر رنگ تر می‌شوند. می‌توانید از 5/2، 5 و 9 ساعت و یا حتی ساعات بیشتر استفاده کنید. مقدار شدت رنگ به مقدار زیادی بستگی به غلظت رنگی که تهیه کرده اید بستگی دارد.

Dr guest daisy

حیوانات نقش مهمی در زندگی انسان بازی می‌کنند. علاوه بر این که سگ‌ها برای شناسی حملات بیماری‌ها (همانند صرع و حملات خواب) بکار می روند، همچنین حیوانات می‌توانند برای کار درمانی، گفتار درمانی، توانبخشی فیزیکی برای کمک به بهبود بیماران استفاده شوند. جدا از این نقش‌های درمانی مشخص، حیوانات همچنین به عنوان همدم برای انسان ارزش دارند، که یقیناً کیفیت زندگی ما انسان‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهند. این مقاله به مطالبی در مورد این که چگونه حیوانات سلامت و رفاه انسان را بهبود می‌دهند، می‌پردازد.

 

در هنگام خرید تخم مرغ باید به دنبال چه چیزی باشیم؟

تنها تخم مرغ های تمیز و سالم را خریداری کنید. ارزش تخم مرغ تنها با کیفیت آن سنجیده می شود و نه اندازه آن. فرآیند تعیین مرغوبیت تخم مرغ کندلینگ نامیده می شود که در این روش تخم مرغ را در برابر منبع نوری قرار می دهند و فرد بررسی کننده اندازه کیسه هوای تخم مرغ (به عنوان شاخصی از کیفیت و تازگی تخم مرغ)، وضعیت زرده و سفیده و دیگر موارد را بررسی می کند. این عوامل همراه با سلامت، تمیزی و شکل پوسته برای طبقه بندی تخم مرغ به عنوان AA، A یا B استفاده می شود. درجه A و AA عموماً در خرده فروشی ها به فروش می رسند. تخم مرغ اندازه AA دارای بالاترین کیفیت می باشد، اما ارزش غذایی تخم مرغ ها با اندازه های مختلف یکسان است.

 

boilingegg

پختن یک تخم مرغ حقیقتاً کار ساده ای است! حتماً همگی همین طور فکر می کنیم. ولی اگر آخرین باری که یک تخم مرغ پخته‌اید را به یاد آورید متوجه سختی این کار خواهید شد. یا تخم مرغ ها ترک خورده و در نتیجه بد شکل و یا در نواحی ترک خورده بد رنگ بودند، یا پختن بطور کامل انجام نشده بود و زرده هنوز شل بود، یا بیش از  اندازه تخم مرغ را پختید و در اطرف زرده یک لایه سبز رنگ مشاهده می‌ شد، سفیده خیلی لاستیکی بود و یا اصلاً فراموش کرده اید که زیر آن را روشن کنید!!!

pet

اگر از هر کسی از حیوان خانگی نگهداری می کند بپرسید آنها می توانند به شما بگویند که حیوانات خانگی زندگی آنها را بهبود داده اند. اما حقیقت آن است که آنها به روش های گوناگونی حقیقتاً سلامت را از روش هایی بهبود می دهند که انتظار ندارید.

1- حیوانات خانگی از بروز آلرژی و آسم در کودکان جلوگیری می کنند

شاید باور آن سخت باشد اما حقیقت دارد! بزرگ شدن بچه ها با حیوانات پوشش دار (پوشش مو، پشم، خز و ...) در خانه شانس بروز آلرژی و آسم را کاهش می دهد. تحقیقات برای اثبات این حقیقت در جریا ن است: